Norbert Sulżycki

Norbert Sulżycki

Rocznik 1991. Informatyk z zawodu, pracuje na stanowisku programista. Zajarany e-commerce, portalami aukcyjnymi, a z J! związany od 2011 roku. Sportowa wspinaczka oraz turystyka wypełnia jego czas wolny. 

URL strony: http://sulzycki.com.pl

Politechnika Śląska z 50-letnią tradycją w kształceniu na najwyższym poziomie. Absolwenci i studenci Wydziału Automatyki, Eelektorniki i Informatyki mają szerokie możliwości rozwoju:

Jako społeczność open source nauczyliśmy się, że szybki, ewolucyjny proces tworzy lepsze oprogramowanie niż tradycyjny zamknięty model, w którym tylko kilku programistów ma dostęp do kodu źródłowego, a pozostali muszą ślepo zawierzyć nieprzejrzystemu kawałkowi bitów.

Zapraszamy na warsztat dla początkujących Joomlresów, który odbędzie się pierwszego dnia JoomlaDay Polska 2016 w Gliwicach, 24.09.2016 r. w godzinach 11:00 - 17:00. Nie musisz być specjalistą w dziedzinie programowania, znać perfekcyjnie HTML, PHP, aby samemu stworzyć serwis WWW. Wszystko to możesz zrobić z wykorzystaniem Joomla! - darmowego systemu do zarządzania treścią.

Kolejne części poradnika będą skupiały się na konfiguracji elementów dotyczących samej sprzedaży. Aby sklep internetowy działał prawidłowo, należy skonfigurować takie elementy, jak formy dostawy czy rodzaje płatności. Żadnego z tych elementów nie wolno pominąć. Często właściciel sklepu nie jest świadomy, co jest niezbędne, by prowadzić sprzedaż internetową. Poniżej przedstawiam listę elementów które powinny być skonfigurowane w każdym sklepie internetowym. Kolejność konfiguracji jest tutaj kluczowa, ponieważ nie ma sensu konfigurowania produktów, gdy nie zostało przemyślane drzewo kategorii albo stawki podatków produktów.

Oglądasz teraz:   O Joomla!Joomla! w praktyceKto używa Joomla!Norbert Sulżycki