Artur Bołtuć

Artur Bołtuć

www.mobica.com

Cz. 12 Wrz 2013

Mobica Limited Sp. z o.o. - brytyjska firma funkcjonującą na rynku polskim od ponad 6 lat - to światowej sławy zespół architektów, kierowników projektów, inżynierów oprogramowania, oferujący doradztwo w oprogramowywaniu i cyklu życia produktu, od wstępnej definicji, koncepcji i projektu poprzez testowanie i wdrożenie. Świadczymy usługi dla firm o znaczącej renomie na rynku telekomunikacyjnym (m.in. Vodafone, Orange, Opera Software, Philips, Skype, Sony Ericsson), a także dla 4 największych na świecie producentów chipsetów. Tworzymy oprogramowanie na najnowocześniejsze platformy mobilne, takich jak Windows Phone 7/8, Android, iOS i BlackBerry10.

www.aps.pl

Śr. 29 Sie 2012

Typowy serwis firmowy, którego celem jest prezentacja oferty produktowej i usług. Witryna firmy APS Automatyka Pomiary Sterowanie S.A.

www.rst.pl

Śr. 29 Sie 2012

Naszym celem było zbudowanie funkcjonalnego serwisu, który ułatwi projektantom i wykonawcom zdobywanie wiedzy o produktach do ochrony odgromowej i przed przepięciami.

www.myfto.net

Śr. 29 Sie 2012

W witrynie www.myfto.net zastosowano autorski komponent myLOGBOOK. Rozszerzenie to jest internetową książką lotów zgodną w wymogami JAR FCL.

Oglądasz teraz:   O Joomla!Joomla! w praktyceKto używa Joomla!Artur Bołtuć