StartPowiadomieniaJustyna Michallek
Justyna Michallek

Justyna Michallek

Absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku ETI. Przez kilka lat pracowała w różnych instytucjach na stanowiskach informatycznych oraz graficznych, aby w końcu porzucić to i pracować z pasją nad własnymi projektami. Zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz grafiką komputerową. Członkini JUG-Trojmiasto, współtwórczyni lajfstajlowego portalu tbom.pl, aktywna karotka w Geek Girls Carrots Trojmiasto. Wielbicielka nowych technologii, która wciąż doskonali swoje umiejętności i wiedzę. Współwłaścicielka Agencji Reklamowej TEYA.

URL strony: http://teya.pl

Trwa proces transformacji systemu zarządzania Projektem Joomla!.

Jest to wersja zabezpieczeń dla Joomla! 3.x, która naprawia trzy luki w zabezpieczeniach, wprowadza kilka dodatkowych zabezpieczeń i trzy poprawki błędów.

Ogłoszono wyniki rankingu CMS Critic!. Joomla! znalazł się na pierwszym miejscu w kategorii Najlepszy Darmowy CMS.

Kochani!

Wiosna w sercach, słonko za oknem, a w PCJ jak w ulu. Obmyślamy, planujemy i poszukujemy… kogo? Być może właśnie Ciebie!

 

Najwyższy już czas zbudować sztab organizacyjny JoomlaDay 2016. Jak co roku czeka wielkie wyzwanie, intensywna i zarazem dająca wiele satysfakcji praca z fajnymi, inspirującymi i serdecznymi ludźmi oraz międzynarodowe kontakty. Mało? Organizatorom przysługuje darmowy wstęp na największą imprezę Joomla! w Polsce oraz zwrot kosztów podróży.

 

Masz pytania? My również. Wiele, ale znamy też kilka ważnych odpowiedzi. Oto one:

 

Co już wiemy?

JoomlaDay 2016 odbędzie się w dniach 24-25 września 2016 roku na Śląsku. Gdzie dokładnie? O tym zadecyduje sztab organizacyjny w porozumieniu z Zarządem Fundacji PCJ Otwarte Źródła.

 

Kogo potrzebujemy?

Organizacja JoomlaDay to cała gama zadań dla ludzi o przeróżnych kompetencjach. Działania, do których potrzebujemy koordynatorów to:

  • pozyskiwanie sponsorów,
  • budowa agendy konferencji,
  • promocja,
  • przygotowanie identyfikacji graficznej i projektów wszelkich materiałów promocyjnych,
  • stworzenie i administracja stroną internetową wydarzenia,
  • koordynacja produkcji gadżetów marketingowych,
  • logistyka miejsca wydarzenia, zarówno przed, jak i podczas trwania konferencji.

Jak w praktyce będzie wyglądał podział ścieżek i obowiązków? O tym zadecyduje sztab organizacyjny JoomlaDay Polska 2016.

 

Jak pracuje sztab organizacyjny?

Efektywnie i z zapałem :) Oczywiście najprawdopodobniej będzie to grupa ludzi rozproszonych po całej Polsce, więc w grę wchodzi praca zdalna. Jej reguły ustalimy wspólnie.

 

Kto może dołączyć do sztabu organizacyjnego?

Szukamy osób rozumiejących ideę wolontariatu. Szukasz ciekawego doświadczenia w pracy nad dużym przedsięwzięciem w zespole rozproszonym?  Chcesz dać swoją pracę w zamian za korzystanie z bezpłatnego CMS Joomla!? Masz swoje przemyślenia po poprzednich edycjach i chcesz wnieść ciekawe pomysły do JoomlaDay Polska 2016? A może po prostu masz “tę moc” i chcesz zmierzyć się z wyzwaniem? Zgłoś swoją kandydaturę - wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2016 r.

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomieniaJustyna Michallek

Twoje konto